Dźwigar kratowy

konstrukcje stalowe na zamówienie
dźwigar stropowy
dostawca konstrukcji stalowych

Dźwigar kratowy

Stabilna i odpowiednio zaprojektowana konstrukcja to podstawa dla bezpiecznego i właściwego funkcjonowania danego przedsiębiorstwa oraz obiektu. Aby hala stalowa czy magazynowa mogła z powodzeniem służyć przez wiele lat i być odpowiednim środowiskiem dla odbywających się tam procesów, należy zadbać o odpowiednie elementy konstrukcyjne. Wśród nich znajdują się m.in. dźwigary kratowe. Tego typu elementy, jak i inne łączące się z nimi konstrukcje wykonują kompleksowo specjaliści w przedsiębiorstwie EwiKor.

Dźwigary kratowe EwiKor – dlaczego to dobry wybór?

konstrukcje stalowe
konstrukcje stalowe hal produkcyjnych
konstrukcje stalowe hal przemysłowych

Przedsiębiorstwo EwiKor to zespół nie tylko inżynierów, ale również innych specjalistów od lat pracujących z sukcesami w branży budowlanej i konstrukcyjnej. Dzięki dostępowi do nowoczesnych maszyn, a także własnego laboratorium i innowacyjnych rozwiązań jesteśmy w stanie w jak najlepszy sposób odpowiadać na wszystkie potrzeby naszych Klientów.

dostawca konstrukcji stalowych projektowanie
dostawca konstrukcji stalowych kujawsko-pomorskie

Ponadto zlecenia, w tym dźwigary kratowe realizujemy z materiałów najwyższej jakości, które wyróżnia podwyższona odporność na obciążenia oraz działanie szkodliwych czynników. Dzięki temu elementy konstrukcyjne ze stali, w tym dźwigary kratowe to gwarancja wyposażenia swojego obiektu w elementy konstrukcyjne, które w niezawodny sposób i w nienagannym stanie przetrwają przez wiele lat, pełniąc swoją funkcję.

EwiKor to również możliwość zrealizowania zarówno zamówienia na same dźwigary kratowe, zgodne z projektem dostarczonym do naszej firmy, jak i też w opcji z zaprojektowaniem tego typu konstrukcji od podstaw. Realizujemy kompleksowe zlecenia z dźwigami kratowymi wraz z ich montażem, ale też przygotowujemy gotowe elementy do samodzielnego montażu w hali docelowej.

Jakie dźwigary kratowe oferujemy?

W ramach oferty EwiKor realizujemy zarówno tradycyjne dźwigary kratowe w postaci podłużnych elementów konstrukcyjnych, jak i stalowe dźwigary kratowe niezbędne dla podtrzymania nietypowych konstrukcji czy zabudowy. Nasze produkty doskonale sprawdzają się w przypadku wsparcia dla takich miejsc jak wjazdy do różnego rodzaju magazynów, platform, bram, zadaszeń, czy też jako rusztowanie montowane na specjalnych konsolach budowlanych.

Charakterystyczne parametry dźwigarów kratowych w każdym przypadku dopasowywane są indywidualnie do określonej konstrukcji oraz potrzeb Klienta. Prowadzimy w tym zakresie również profesjonalne doradztwo, aby ostateczna konstrukcja spełniała wszelkie wymogi bezpieczeństwa oraz była wyjątkowo stabilna. W ramach oferty realizowanych dźwigarów kratowych dokonujemy również przeglądów oraz konserwacji i modernizacji już istniejących obiektów. To szansa na ograniczenie kosztów, które byłyby znacznie większe w przypadku wymiany całego elementu lub wprowadzania zupełnie nowej konstrukcji.

Zapraszamy do skontaktowania się i rozmowy, a także zapoznania z ofertą realizowanych konstrukcji stalowych, w tym dźwigarów kratowych. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Państwa pytania, a także dobierzemy odpowiednią formę współpracy wraz z możliwością finansowania dopasowaną do posiadanego budżetu.

budowa konstrukcji stalowych

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu, jeśli zainteresowała Cię nasza oferta lub chciałbyś dowiedzieć się czegoś więcej na temat grupy EwiKor!